Tüm Kategoriler
EN

Ana Sayfa>Hakkımızda

Weifang JS Trading Co., Ltd., merkezi WEIFANG CITY, ÇİN'de bulunan küresel bir kimyasal ticaret ve üretim şirketidir. Merkez fabrikamız Weifang menjie kimyasal CO., LTD, Weifang'ın Binhai Ekonomik-Teknolojik Kalkınma Alanında (ulusal bir ekonomik ve teknolojik gelişme bölgesi) yer almaktadır.
Dürüst ve kazan-kazan ticaret, kaliteli hizmet ve sürdürülebilir kalkınma ilkesi ile. Yurtiçinde ve yurtdışında birçok ünlü kimyasal işletme ile uzun vadeli ve istikrarlı bir iş ilişkisi kurduk ve müşterilerimizden büyük destek ve güven kazandık.
Şu anda fabrika, Çin'de ileri teknolojik seviyeye ulaşan bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip 2 ton/yıl kapasiteli 3000-etilantrakinon tesisi, alüminyum klorür susuz 2,500 ton/yıl, polialüminyum klorür 30 ton/yıl, magnezyum sülfat 000 ton/yıl, Ayrıca, TCCA (trikloroizosiyanürik asit), Sodyum Dikloroizosiyanürat (SDIC), Siyanürik Asit, Melamin tozu, sitrik asit vb. gibi destekleyici tesislerle eksiksiz bir tedarik zinciridir. Profesyonel Ar-Ge ve tasarıma sahibiz. yetenekleri, yüksek vasıflı üretim kapasitesi ve mükemmel satış sonrası servis sistemi. Ayrıca Endonezya, Malezya, ABD, Polonya, Rusya, Singapur, Pakistan, Türkiye, Vietnam, Brezilya, Tayland ve benzeri ülkelerde mükemmel müşteri ilişkilerimiz ve gelecek vaat eden pazarlarımız var.
Weifang JS Trading Co., Ltd her zaman “Çalışanları Mutlu Etsin, Müşterilerin Başarılı Olmasına İzin Verin, Topluma Katkıda Bulunsun” çalışma felsefesine bağlı kalacak ve müşterilere istikrarlı ve yüksek kaliteli uygun maliyetli ürünler aracılığıyla yüksek kaliteli hizmet sunacaktır. ve üst düzey uzman ekip danışmanlığı.